Zdarzenie drogowe na S3 (ZDJĘCIA)

16 wrzesień 2016
(0 głosów)
Autor: 
gracjan

Skoda zderzyła się z fordem transitem na drodze ekspresowej S3 na wysokości osiedla Pomorskiego.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń zielonogórskiej policji kierujący skodą jadący od Nowej Soli w kierunku Sulechowa prawdopodobnie się zagapił i chcąc uniknąć uderzenia w auto jadące przed nim zjechał na przeciwległy pas ruchu. W wyniku tego manewru skoda zderzyła się z samochodem dostawczym marki  ford transit. Na miejsce przyjechała policja oraz pogotowie. Poszkodowanym udzielono pomocy medycznej.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.