Tragiczny wypadek na S3. Nie żyją dwie osoby, w tym dziecko

16 wrzesień 2016
(2 głosów)

W piątek (16.09) na drodze S3 na wysokości miejscowości Sulechów doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł mężczyzna. W szpitalu zmarł jego pasażer, kilkunastoletnie dziecko.

- Kierowca samochodu ciężarowego jadący w stronę Sulechowa zderzył się z nadjeżdżającym z kierunku przeciwnego volkswagenem sharanem - mówi asp. sztab. Andrzej Gramatyka, z-ca Naczelnika Ruchu Drogowego KMP w Zielonej Górze - w wyniku tego zdarzenia kierowca samochodu osobowego poniósł śmierć na miejscu.

Policja i prokuratura bada przyczyny, w skutek których kierowca volkswagena zjechał na przeciwległy pas. W tym miejscu obowiązuje ograniczenia prędkości, jest również podwójna linia ciągła. Trwają prace budowlane na drugiej nitce drogi.

Do szpitala trafił nastoletni pasażer volkswagena. Mimo intensywnej reanimacji chłopiec zmarł.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.