Pobił kierowcę i ukradł taksówkę

18 wrzesień 2016
(1 głos)
facebook.com/gorzowtaxi

Napad na kierowcę taksówki w Gorzowie. Jak informuje korporacja Joker Taxi, w nocy z soboty na niedzielę miał miejsce zuchwały napad na kierowcę. Po kilkuset metrach napastnik został schwytany.

- Z przykrością informujemy że dzisiejszej nocy miał miejsce zuchwały napad na naszego kierowcę – czytamy na facebookowym profilu korporacji Joker Taxi. Wszystko to działo się w okolicach Placu Staromiejskiego.

- Około godziny 23.00 dyżurny KMP w Gorzowie został powiadomiony o awanturze, jaka miała mieć miejsce na jednym z osiedlowych parkingów – wyjaśnia Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol policji.

Okazało się, że doszło tam do awantury z pijanym klientem korporacji, który podróżował do swojego domu wraz z kobietą. - Po dotarciu pod wskazany adres okazało się, że jeden z pasażerów – mężczyzna zasnął. Próbowała dobudzić go kobieta, to samo robił kierowca taksówki – relacjonuje zdarzenie Maciej Kimet. Gdy mężczyzna w końcu się ocknął, stał się bardzo agresywny, uderzył kierowcę taksówki, po czym zaczął kopać samochód. W pewnej chwili wsiadł do taksówki i ruszył w kierunku tzw. „białego kościółka”. Tam miał staranować jedną z bram wjazdowych, po czym wjechał na rozkopaną ulicę Walczaka. - Samochód zawisł na jednej ze studzienek kanalizacyjnych i wtedy mężczyzna rzucił się do ucieczki – dodaje Kimet. 36-latek został jednak szybko złapany.

Jak się okazało, mężczyzna miał we krwi ponad 2 promile alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia, jego przesłuchanie, oraz dalsze czynności w tej sprawie będą mogły być przeprowadzone dopiero w poniedziałek. Wtedy też zostaną mu postawione zarzuty. 36-latek odpowie zapewne za pobicie, uszkodzenie mienia, jazdę pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji drogowej.

Gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.