Wybuch gazu w Gorzowie (ZDJĘCIA)

18 wrzesień 2016
(0 głosów)

W sobotnie popołudnie w mieszkaniu przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do wybuchu gazu. Jedna osoba została ciężko ranna.

W mieszkaniu na drugim piętrze wybuchła butla z gazem. Siła wybuchu była na tyle duża, że zostały zniszczone okna, a szkło rozsypało się po całej ulicy - nawet w odległości 15 metrów od budyku.

Ranny został mężczyzna przebywający w mieszkaniu - został poparzony. Z kolei drugą poszkodowaną osobą jest chłopak, który siedział po drugiej stronie ulicy na przystanku autobusowym. Został zraniony szkłem, które wyleciało z okna.

- Do wybuchu gazu doszło prawdopodobnie w momencie, kiedy mężczyzna odpalał papierosa od kuchenki gazowej - komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej oraz pogotowie gazowe i energetyczne. - Uszkodzone zostały dwa mieszkania. To w którym doszło do wybuchu gazu oraz lokal obok - mówi Mądry.

Gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.