Kobieta podejrzana o sutenerstwo w rękach policjantów CBŚ

19 wrzesień 2016
(0 głosów)

Werbowała inne kobiety i zastraszając zmuszała do prostytucji. W ręce policjantów CBŚP w Gorzowie Wielkopolskim wpadła mieszkanka Słubic - jedna z organizatorek procederu. 27-letnia kobieta usłyszała zarzut sutenerstwa i trafiła do aresztu na 3 miesiące. Za ten czyn może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci CBŚP w Gorzowie Wielkopolskim ustalili, że w Słubicach i województwie lubuskim dochodziło do werbowania kobiet i zmuszaniu ich do prostytucji. Za tym procederem stała 27 - letnia kobieta, która organizowała klientów, odbierała od kobiet i klientów pieniądze uzyskane w wyniku świadczenia usług seksualnych, organizowała środki transportu na dojazdy do hoteli oraz sprawowała kontrolę nad zachowaniem i pracą osób świadczących te usługi.

Ponadto funkcjonariusze i ustalili, że wobec kobiet zwerbowanych do uprawiania prostytucji stosowała przemoc fizyczną i psychiczną, tym samym je zastraszając i podporządkowując je sobie.

Zgromadzony materiał dowodowy w sprawie daje uzasadnione podejrzenie, że zatrzymana kobieta działała wspólnie i w porozumieniu z innymi osobami, w tym z obywatelami Niemiec.

Kobieta została zatrzymana przez policjantów w miejscu pracy. Była kompletnie zaskoczona i nie stawiała oporu. W Prokuraturze Rejonowej w Słubicach usłyszała zarzut sutenerstwa. Sąd w Słubicach zdecydował o jej tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące.

Sprawa jest rozwojowa. Nadzór prowadzi Prokuratura Rejonowa w Słubicach.

cbsp.policja.pl

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.