Zginął wjeżdzając do rowu

20 wrzesień 2016
(1 głos)
Autor: 
Pixabay

Prokurator Rejonowy w Zielonej Górze poinformował o wszczęciu śledztwa w sprawie tragicznego zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek 16 września na trasie Kiełpin - Jarogniewice.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że doszło do wypadku komunikacyjnego, podczas którego 59-letni kierujący samochodem ciężarowym marki MAN z nieustalonych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi, do przydrożnego rowu, doprowadzając do wywrócenia pojazdu, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu. W sprawie wykonano czynności na miejscu zdarzenia, przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu.

Prokuratura Okręgowa Zielona Góra

 

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.