Tragiczny wypadek na obwodnicy Gorzowa (ZDJĘCIA)

21 wrzesień 2016
(2 głosów)
Autor: 

W środowe południe ( 21.09) na trasie S3 koło Gorzowa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Jedna osoba zginęła na miejscu, a trzy zostały ranne.

Do wypadku doszło po godz. 12 na trasie S3 tuż przed węzłem na ul. Kostrzyńskiej - jadąc od strony Szczecina. Na ekspresówce zderzyły się dwa auta osobowe oraz ciężarówka. Samochód ciężarowy wypadł z drogi na nowo budowany pas S3 i przygniótł osobową dacię. Kilkadziesiąt metrów wcześniej zmiażdżony został mercedes - jego kierowca zginął na miejscu. Ciężko ranny został kierowca dacii, który walczy w szpitalu o życie. Obrażenia ma również pasażer dacii oraz kierowca samochodu ciężarowego.

- Kierujący mercedesem jechał od strony Szczecina, w pewnym momencie zjechał na przeciwległy pas i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym. W wyniku zderzenia ciężarówka zjechała na lewy pas i czołowo zderzyła się z osobową dacią. Auta osobowe jechały od strony Szczecina w kierunku Zielonej Góry, natomiast ciężarówka poruszała się w kierunku Szczecina - opowiada Roman Hak naczelnik gorzowskiej drogówki.

gorzowianin.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.