Przewoził znajomych w bagażniku

22 wrzesień 2016
(0 głosów)
Autor: 

Zielonogórscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie odkrycie zawartości bagażnika.

Policjanci ruchu drogowego komendy miejskiej podczas nocnego patrolu jednej z ulic na terenie Zielonej Góry, minionej nocy, zauważyli toyotę yaris. Sposób poruszania się auta wzbudził zainteresowanie policjantów. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić co jest powodem takiej jazdy i czy kierujący nie prowadzi samochodu pod wpływem alkoholu. To co policjanci zobaczyli zupełnie ich zaskoczyło.

Funkcjonariusze sprawdzali dokumenty kierowcy. Postanowili także skontrolować bagażnik. Nie spodziewali się, co tam zastaną. Kierujący otworzył bagażnik z którego wyszło dwóch mężczyzn. Patrol kontrolujący samochód był zaskoczony faktem, że zmieścili się do tak niewielkiego bagażnika.

Kierujący pojazdem to 20-letni mieszkaniec powiatu żagańskiego. Mężczyzna posiadał prawo jazdy dopiero od kilku miesięcy. Oprócz przewożenia osób niezgodnie z przepisami drogowymi, kierujący nie posiadał dokumentów od pojazdu. Kontrola drogowa zakończyła się mandatem karnym w wysokości 300 złotych i punktami karnymi. W tym przypadku najbardziej szokujące jest to, że zarówno kierowca jak i pasażerowie zbagatelizowali bezpieczeństwo osób, które siedziały w bagażniku.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.