Uciekał przed policją. Wjechał w płot (ZDJĘCIA)

23 wrzesień 2016
(2 głosów)

W piątek (23.09) około godz. 12.00 kierujący volkswagenem wjechał w płot w Starym Kisielinie (Zielona Góra).

Młody mężczyzna chcąc uniknąć kontroli policyjnej przez kilka kilometrów uciekał po ulicach Starego Kisielina. Przy ulicy Wiosennej nie opanował samochodu i wjechał w płot domku jednorodzinnego, niszcząc go. Policjanci oceniają, że swym zachowaniem mógł doprowadzić do jeszcze groźniejszego zdarzenia.

- Nie wiadomo dlaczego mężczyzna nie zatrzymał sie do kontroli. Badanie na zawartość alkoholu nic nie wykazały dlatego mężczyzna zostanie przwieziony do szpitala na badania, czy w organizmie nie znajduje się inna substancja  - informuje nadkom. Małgorzata Stanisławska, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.  

Pojazd zostanie zholowany przez pomoc drogową.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.