Celował z broni żądając pieniędzy

24 wrzesień 2016
(1 głos)
Autor: 
Pixabay

Prokurator Rejonowy w Żarach skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 33 letniemu mężczyźnie.

Mężczyzna 08 lipca 2016 r. w jednym ze sklepów w Żarach używając przemocy poprzez szarpanie oraz trzymając w ręce pistolet alarmowy Start skierowany w stronę pokrzywdzonej zażądał od niej wydania pieniędzy znajdujących się w kasie w kwocie 1951,08 zł, oraz zabrał sztangę papierosów wartości 125 zł.

Oskarżony nie osiągnął zamierzonego celu z uwagi na postawę pokrzywdzonej oraz klienta sklepu, którzy zatrzymali sprawcę odbierając mu pistolet uniemożliwiając jednocześnie oddalenie się z miejsca zdarzenia do czasu przyjazdu Policji. Za ten czyn grozi mu kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 3 lat.

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.