Zderzenie ciężarówki z osobówką w Zielonej Górze

26 wrzesień 2016
(2 głosów)

Zielonogórska policja ustala przyczyny wypadku, do którego doszło w poniedziałek (26.09) około godz. 18.00 na skrzyżowaniu ulic Słubickiej i Międzyrzeckiej, na Strefie Aktywności Gospodarczej.

Z pierwszych ustaleń wynika, że  samochód ciężarowy jechał drogą z pierwszeństwem przejazdu wzdłuż ulicy Międzyrzeckiej. Kierowca renault kangoo wyjechał spod porządkowanej ulicy Słubickiej i nie zatrzymał się przed skrzyżowaniem. Ciężarówka nie miała możliwości na wyhamowanie i wjechała w bok osobówki, kasując ją prawie doszczętnie. Kierujący renault został przetransportowany do szpitala droga lotniczą. Jego stan jest ciężki. 

Trwają czynności wyjaśniające. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.