Policja poszukuje zaginionej

27 wrzesień 2016
(1 głos)
Autor: 

Komenda Powiatowa Policji w Świebodzinie prowadzi poszukiwania zaginionej kobiety – Anny Pankowskiej lat 32.

Zaginiona w dniu 23 września 2016 roku w godzinach popołudniowych wyszła z domu w Rudgerzowicach i do tej pory nie powróciła. Kobieta choruje na schizofrenię.

Rysopis zaginionej: wzrost około 160 cm, sylwetka szczupła waga 55/60 kg, włosy ciemne, krótkie, oczy brązowe. Ubrana była w żółty sweter z dekoltem, ciemne spodnie i czarne buty robocze. Na głowie może mieć ubraną fioletową, wełnianą czapkę w kolorowe paski. Przy zaginionej może przebywać pies o długiej siwej sierści, który reaguje na wołanie” Pikuś”.

Każdy kto widział zaginioną lub wie, gdzie może przebywać, proszony jest o kontakt ze świebodzińską komendą Policji pod numerem 68 476 36 11 lub w całym kraju 997.

KWP Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.