Pijany kierowca ciężarówki

27 wrzesień 2016
(1 głos)
Autor: 

Prawie promil alkoholu miał 47-letni kierowca ciężarówki z naczepą, skontrolowany na autostradzie A2 przez słubickich policjantów.

Wczoraj (26 września) w godzinach porannych, na autostradzie A2, policjanci ze słubickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej ciężarówkę z naczepą. Funkcjonariusze mieli podejrzenie, że kierowca mercedesa jest nietrzeźwy, więc przeprowadzili badanie na zawartość alkoholu w organizmie. Okazało się, że 47-letni obywatel Estonii ma blisko promil alkoholu w organizmie. Ciężarówka została odholowana na policyjny parking.

Policjanci zatrzymali kierowcy uprawnienia do kierowania. 47-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości – może mu za to grozić nawet do 2 lat więzienia.

Od początku roku na drogach powiatu słubickiego policjanci zatrzymali ponad 200 nietrzeźwych kierujących.

KWP Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.