RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Podejrzany o brutalny rozbój na kobiecie zatrzymany

28 październik 2016
(0 głosów)
Autor: 

Nawet 12 lat więzienia grozi mężczyźnie podejrzanemu o rozbój w jednym z salonów gier w Kostrzynie. To tutaj 28-latek uderzył pracownicę salonu. Kiedy ta straciła przytomność dokonał kradzieży pieniędzy.

W niedzielę (23 października) nad ranem do jednego z salonu gier w Kostrzynie nad Odrą wszedł mężczyzna. W pewnym momencie uderzył pracownicę salonu w twarz. Wtedy dokonał kradzież pieniędzy w kwocie kilku tysięcy złotych. Na tym jednak nie poprzestał. 28-latek uszkodził również dwa automaty do gier zabierając z nich pieniądze, a następnie uciekł. Wcześniej jednak chcąc utrudnić kobiecie powiadomienie służb, uszkodził jej telefon i zamknął drzwi od salonu uniemożliwiając wyjście.

Kobiecie udało się powiadomić policję. Sprawą zajęli się mundurowi z Komisariatu Policji w Kostrzynie, którzy dokonali oględzin miejsca zdarzenia, i przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Rozpoczęły się również poszukiwania za sprawcą rozboju. W poszukiwania zaangażowano policyjnego przewodnika z psem. Takie działania szybko przyniosły skutek. Kilka godzin po rozboju policjanci zatrzymali 28-latka mundurowi odzyskali również pieniądze. 28-latek przyznał do zarzucanego czynu. Sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt.

KWP Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.