Siedem osób w szpitalu. Wypadek na S3

29 październik 2016
(2 głosów)
Pomoc Drogowa ZELL

Około godz. 22.00 na drodze S3 na wysokości zakładu TPV w Gorzowie Wlkp. (82 km) doszło do zderzenia czterech samochodów.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący skodą octavią jadący w kierunku Szczecina z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas wprost pod nadjeżdżającą lawetę, która jechała ze Szczecina w kierunku Gorzowa. Kierujący półciężarówką aby uniknąć czołowego zderzenia zjechał na pas obok, wpadł na barierki i siłą odrzutu zderzył się z nadjeżdżającymi oplem corsą i renault espace.

W wyniku zdarzenia osiem osób zostało rannych a siedem z nich trafiło do gorzowskiego szpitala. Sprawcą jest obcokrajowiec.

- Droga jest zablokowana. - informuje kom. Marcin Maludy, Rzecznik Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp. - Policja zorganizowała objazd przez Gorzów Wlkp.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.