Ponad 160 na 90

31 październik 2016
(0 głosów)

Nierozwagą i brawurą w ostatni weekend wykazali się dwaj młodzi kierowcy, którzy jechali z nadmierną prędkością. Ich jazdę z prędkością ponad 160 km/h zarejestrowali policjanci ze słubickiej drogówki, patrolujący drogi Naszego powiatu nieoznakowanym radiowozem.

Do zatrzymań amatorów szybkiej jazdy doszło w ubiegłą sobotę(29 październik), na drodze krajowej nr 22.

Pierwszego kierującego policjanci zatrzymali około godz.16:00. Niebieska mazda rozpędziła się do prędkości 162 km/h, przy ograniczeniu do 90 km/h. Po zatrzymaniu okazało się, że za kierownicą siedział 22-letni mieszkaniec powiatu gorzowskiego. Funkcjonariusze ukarali kierowcę 500 złotowym mandatem i 10 punktami karnymi.

Kolejny pirat drogowy wpadł godzinę później. Kierujący passatem jechał z prędkością 169 km/h, przy dopuszczalnej 90 km/h. Podczas kontroli okazało się, że kierującym jest bardzo młody mieszkaniec powiatu sulęcińskiego. 19-latek będzie musiał zapłacić 500 zł. mandatu i doliczyć do swojego konta 10 punktów karnych.

Przypominamy!!! Nadmierna prędkość jest najczęstszą przyczyną groźnych wypadków drogowych. Niestety wiele z nich kończy się śmiercią ich uczestników.

KPP Słubice

161 77398

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.