RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Nie chciał zderzyć się z dzikiem

31 październik 2016
(1 głos)

W poniedziałek (31.10) około godz. 21.40 kierujący samochodem osobowym audi chcąc uniknąć zderzenia z dzikiem zjechał ze swojego pasa drogi, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.

Jak poinformowała nas Oficer Prasowa KPP w Żaganiu, podinsp. Sylwia Woroniec zdarzenie miało miejsce na drodze powiatowej 1042F (Małomice - Śliwnik). Kierującym był 19-latek. W samochodzie znajdowali się również 15-latka i 10-latek, który z obrażeniami głowy trafił do szpitala w Zielonej Górze. Do szpitala frafił również 19-letni kierujący. Najmniej ranna została 15-latka, która po założeniu kołnierza ortopedycznego mogła wrócić do domu.

Na miejscu kolizji droga była zablokowana przez około godzinę. 

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.