RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Zabił żonę i popełnił samobójstwo

01 listopad 2016
(1 głos)

Jak podaje portal gorzowianin.com w niedzielę wieczorem (30.10) w godzinach wieczornych w Jeninie koło Gorzowa doszło do tragicznego zdarzenia. 60-letni Mirosław C. prawdopodobnie udusił swoją żonę a następnie sam udał się do lasu, gdzie się powiesił.

Śledczy podkreślają, że to najbardziej prawdopodobny przebieg zdarzeń. Powód zdarzenia nie jest jednak znany. Prokuratura potwierdza natomiast przyczynę śmierci.

- Do zgonu kobiety doszło poprzez uduszenie. Na ciele nie było innych śladów użycia jakichkolwiek narzędzi - komentuje Roman Witkowski, rzecznik gorzowskiej prokuratury.

Znajomi podkreślają, że było to dość spokojne małżeństwo.

Prokuratura wszczęła śledztwo.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.