RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Znaleziono zwłoki kobiety

02 listopad 2016
(1 głos)
Autor: 

W środę 2 listopada w stawie w Miłakowie niedaleko Nowego Miasteczka znaleziono zwłoki kobiety.

Około godz. 9.20 dyżurny policji otrzymał telefon od mężczyzny, który poszedł nad staw i zauważył w wodzie ciało. Niezwłocznie na miejsce przyjechała policja, która wezwał straż pożarną. Strażacy wyłowili ciało kobiety.

-Jest to zaginiona we wrześniu tego roku Jolanta M. mieszkanka Bonowa, o czym świadczą tatuaże na jej ciele. W wodzie znajdował się także rower, który do niej należał - mówi sierż. Justyna Sęczkowska rzecznik nowosolskiej policji.

Sekcja zwłok wykaże co było przyczyną śmierci kobiety.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.