Podwójna śmierć

02 listopad 2016
(2 głosów)

W środę wieczorem doszło do dwóch tragicznych wypadków wskutek których śmierć poniosła piesza i rowerzysta.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz.  16.00 na drodze wojewódzkiej 318, Głuchów - Tarnów Jezierny w powiecie wschowskim. 57-letnia kobieta wysiadła z autobusu i nie upewniając się czy bezpiecznie może przejść na drugą stronę weszła wprost pod nadjeżdżającego VW T4. Kierowca busa nie miał szans na reakcję. Kobieta zginęła na miejscu. 

Druga sytuacja miała miejsce około 20.30 na drodze wojewódzkiej 292, na trasie Nowa Sól - Bytom Odrzański. Tu samochód osobowy śmiertelnie potrącił rowerzystę. Droga obecnie jest zablokowana. Policja zorganizowała objazd przez Bycz. 

Policja apeluje, aby zwrócić szczególną uwagę na elementy odblaskowe, które powinny znajdować się, szczególnie teraz, na wierzchniej części odzieży. Powinniśmy również skupić się na drodze, niezależnie czy jesteśmy kierowcą czy pieszym.  

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.