RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Poszukiwany trzema listami gończymi zatrzymany

03 listopad 2016
(0 głosów)
Autor: 

Kierownik Posterunku Policji w Cybince – asp. Marek Żelek, w czasie wolnym od służby, zatrzymał poszukiwanego mężczyznę, który od roku ukrywał się przed organami ścigania. Teraz 28-latek trafi na dwa lata do więzienia.

Do zatrzymania doszło w środę (2 listopada) w Zielonej Górze. Kierownik Posterunku Policji w Cybince asp. Marek Żelek, będąc na zakupach w jednej z galerii handlowych, zauważył mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanemu trzema listami gończymi. W takiej sytuacji decyzja policjanta mogła być tylko jedna – zatrzymać 28-latka. Ten na widok funkcjonariusza zaczął uciekać. Pościg szybko okazał się skuteczny. Mężczyzna po kilkuset metrach został zatrzymany. Asp. Marek Żelek o całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego KMP w Zielonej Górze, a następnie przekazał poszukiwanego przybyłym na miejsce policjantom.

28-letni mieszkaniec gminy Cybinka był poszukiwany trzema listami gończymi oraz trzema nakazami doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim, w celu odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był poszukiwany za pobicie, pozbawienie wolności innej osoby i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego, do którego trafi na dwa lata.

KWP Gorzów Wlkp.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.