RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Heroina i metaamfetamina nie trafi na rynek (ZDJĘCIA i FILM)

03 listopad 2016
(0 głosów)
KPP Nowa Sól

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali trzech mężczyzn, którzy handlowali znacznymi ilościami środków odurzających i psychotropowych. Funkcjonariusze znaleźli kilkaset porcji heroiny oraz metaamfetaminy. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty.

28 października 2016 roku policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli, zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o przestępstwa narkotykowe. Nowosolanie odpowiedzą za przemyt i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości narkotyków. Wartość czarnorynkowa zabezpieczonych środków odurzających i psychotropowych to 20 tys. zł. Nowosolscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, w którym mężczyźni mieli przewozić narkotyki. Kierujący przy próbie zatrzymania próbował ominąć policjantów, przejeżdżając pomiędzy radiowozami. Uszkodził przy tym radiowóz. Skuteczne działania policjantów doprowadziły do zatrzymania pojazdu i obezwładnienia mężczyzn. 24, 36 i 37-latek trafili do policyjnej celi w nowosolskiej komendzie. Usłyszeli już zarzuty. Sąd Rejonowy w Nowej Soli zastosował wobec nich trzymiesięczny areszt. Za popełnione przestępstwa grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy.

KPP Nowa Sól

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.