Amfetaminę przechowywał w lodówce

03 listopad 2016
(0 głosów)

Posiadał znaczną ilość substancji psychotropowych - amfetaminę przechowywał w lodówce.

Za tego typu przestępstwo ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Kolejne uderzenie w przestępczość narkotykową w powiecie międzyrzeckim. Policjanci podczas działań operacyjnych, uzyskali informację, że mieszkaniec Pszczewa, może posiadać narkotyki. Policjanci przystąpili do działania i podczas przeszukania mieszkania 24-latka zabezpieczyli znaczną ilość amfetaminy- ponad 60 gramów. Mężczyzna ukrywał narkotyki w nietypowym miejscu. Amfetaminę zapakował w słoiki i schował w lodówce. Policjanci przeszukali również samochód 24-latka. W jego wnętrzu zabezpieczyli zwitek papieru z zawartością suszu.

Mirosław M. został zatrzymany. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych, za co zgodnie z ustawą, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

To kolejny sukces policjantów z Wydziału Kryminalnego międzyrzeckiej jednostki w walce z przestępczością narkotykową. Policjanci w październiku zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uprawiali marihuanę. Kryminalni zabezpieczyli wtedy krzewy oraz susz roślinny. Młodzi mężczyźni w wieku 18 i 22 lat, zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty uprawy oraz posiadania środków odurzających, za co może im grozić kara do trzech lat pozbawienia wolności.

W wyniku działań policjantów, od początku tego roku, zabezpieczono już ponad trzy kilogramy marihuany. W efekcie ich pracy, ok. 15 tys. porcji tego nielegalnego specyfiku nie trafiło na rynek.

KPP w Międzyrzeczu

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.