Policja poszukuje świadków wypadków

09 listopad 2016
(0 głosów)
Autor: 
KWP Gorzów Wlkp.

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. poszukują świadków wypadków drogowych, do których doszło 4 i 5 listopada 2016 r. na drogach powiatu gorzowskiego.

4 listopada 2016 roku około godz. 05:30 na drodze relacji Renice – Gorzów Wlkp. kierujący ciągnikiem siodłowym marki Scania z naczepą z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do rowu. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący poniósł śmierć na miejscu.

5 listopada 2016 roku około godz. 09:25 na drodze S-3 (obwodnica Gorzowa Wlkp – wjazd węzeł Kasprzaka) kierujący samochodem marki Toyota Corolla doprowadził do zderzenia z ciągnikiem siodłowym marki Mercedes z naczepą. W wyniku obrażeń kierujący toyotą poniósł śmierć na miejscu.

Policja zwraca się z prośbą do osób, które były świadkami w/w wypadków drogowych o kontakt w Komendzie Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp., przy ul. Wyszyńskiego 122, telefonicznie pod nr 95 738 20 78 i 997.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.