Usłyszał 32 zarzuty. Trafił do aresztu

15 listopad 2016
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

Policjanci Wydziału Kryminalnego żarskiej komendy zatrzymali 26 –latka, który wcześniej nie zatrzymał się do kontroli drogowej i porzucił swój pojazd na przejeździe kolejowym. W samochodzie zabezpieczono narkotyki.

W nocy 11 listopada br. policjanci Wydziału Kryminalnego żarskiej komendy wytypowali do kontroli samochód vw golf. Kierowca jednak nie zatrzymał się i rozpoczął ucieczkę, porzucając pojazd na przejeździe kolejowym.

Policjanci ustalili, kto kierował pojazdem i kolejnego dnia nad ranem zatrzymali mężczyznę. W samochodzie, którym kierował funkcjonariusze zabezpieczyli dwa woreczki z narkotykami. Wstępne badania wykazały, że jest to marihuana oraz amfetamina.

Intensywne działania prowadzone w ciągu dwóch dni przyniosły śledczym wymierne efekty. Funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy pozwalający przedstawić 26–letniemu mieszkańcowi pow. żarskiego 32 zarzuty dotyczące posiadania i udzielania narkotyków.

W poniedziałek (14 listopada) Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Żarach i aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Żary

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.