Może trafić za kratki bo uszkodziła pokrowiec

17 listopad 2016
(0 głosów)
Autor: 

Prokurator Rejonowy w Krośnie Odrzańskim skierował do sądu wniosek w trybie art. 335 kpk (dobrowolne poddanie się karze) wobec 40 letniej kobiety.

Kobieta 19 sierpnia 2016 r. w Komisariacie Policji, będąc zatrzymaną i osadzoną do wytrzeźwienia w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, uszkodziła pokrowiec materaca, czym spowodowała straty w wysokości 974,16 zł, na szkodę Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp.

Oskarżona przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu. Prokurator wniósł o karę 6 miesięcy ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin miesięcznie oraz obowiązek naprawienia szkody w całości.

W przypadku gdy sąd nie przychyli się do tego wniosku oskarżonej grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.