RANT - Sprzedaż, serwis rowerów

Potrącenie na Sulechowskiej w Zielonej Górze

23 listopad 2016
(1 głos)
internauta Andrzej

W środę (23.11) po godz. 12.00 doszło do potrącenia 19-letniej pieszej na przejściu dla pieszych na ulicy Sulechowskiej.

79-letni mężczyzna nie zatrzymał się na czerwonym świetle i wjechał na przejście dla pieszych, po którym przechodziła kobieta. Kierujący uderzył w pieszą, która z ogólnymi obrażeniami trafiła do zielonogórskiego szpitala.

Kierowca forda escorta stracił prawo jazdy i stanie przed Sądem.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.