Odpowiedzą za uszkodzenie kilku aut

30 styczeń 2017
(1 głos)
Autor: 

W miniony weekend policjanci z Sulechowa chwilę po zdarzeniu zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uszkodzili kilka aut zaparkowanych na ulicach Sulechowa. Mężczyźni byli nietrzeźwi. Usłyszeli już zarzuty.

W nocy z piątku na sobotę Dyżurny Komisariatu Policji w Sulechowie otrzymał informację o dwóch mężczyznach, którzy idąc ulicami miasta uszkadzali zaparkowane tam pojazdy. Natychmiast Dyżurny skierował na miejsce patrol policji, który po chwili zauważył dwóch podejrzanych mężczyzn. Osoby te na widok radiowozu zaczęły uciekać. Po krótkim pościgu mężczyźni Ci byli już w rękach policjantów.

- W chwili zatrzymania mężczyźni byli nietrzeźwi. Okazali się nimi 18- i 21-letni mieszkańcy Sulechowa. Jeden z nich jest dobrze znany policji. Zostali osadzeni w policyjnej izbie zatrzymań. Jak wynika z zebranych materiałów, zatrzymani dokonali uszkodzenia aż pięciu samochodów. Policjanci w toku prowadzonych czynności ustalili właścicieli pojazdów, którzy oszacowali zniszczenia na łączną kwotę co najmniej 5 tysięcy złotych.

- Po przesłuchaniu sprawcy przestępstwa usłyszeli zarzuty uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Zgodnie z kodeksem karnym czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

ZKS KMP Zielona Góra

Marcin Sepski

Pielęgnuj swoje marzenia. Trzymaj się swoich ideałów. Maszeruj śmiało według muzyki, którą tylko Ty słyszysz. Wielkie biografie powstają z ruchu do przodu, a nie z oglądania się do tyłu.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.