Pożar domu w Zielonej Górze

15 luty 2017
(1 głos)
112 ZG

W środę, 15 lutego około godziny 6:00 w budynku przy ul. Batorego w Zielonej Górze wybuchł pożar.

Na miejsce zdarzenia dyżurny operacyjny Straży Pożarnej wysłał sześć zastępów, w tym ochotników z Zawady. Gdy pierwsze zastępy dojeżdżały pod wskazany adres pożar był już bardzo mocno rozwinięty.

Dodatkowo na miejsce zdarzenia skierowano Pogotowie Energetyczne, które w bardzo szybkim czasie odcięło prąd od budynku. Przybyła też Policja aby zabezpieczyć teren na czas działań ratowniczo-gaśniczych.

W budynku znajdowała sie również firma zajmująca sie produkcją drewnianych drzwi.

źródło: 112 ZG

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.