Wielki pożar wysypiska śmieci w Brożku (FILM)

15 luty 2017
(1 głos)

Podpalenie - to wstępna przyczyna pożaru wysypiska śmieci w miejscowości Brożek.

Wczoraj wieczorem PSP w Żarach otrzymała informację o pożarze wysypiska śmieci, usytuowanego na terenie byłej, poniemieckiej fabryki amunicji w miejscowości Brożek, niedaleko Zasiek. Pożar objęty został teren 1,5 ha.

Wysypisko otoczone jest gęstym lasem i działający na miejscu strażacy głównie walczyli aby ogień nie przedostał się na tereny zalesione.

Wczoraj na miejscu pracowało około 30 zastępów straży pożarnej z prawie całego województwa. Gaszenie potrwa kilka dni.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.