Zatrzymany niechlubny rekordzista

15 luty 2017
(1 głos)

Policjanci z Posterunku Policji w Babimoście zatrzymali wczoraj nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna miał prawie 3,5 promila. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Wczoraj wieczorem na jednej z ulic Babimostu, policjanci z Posterunku Policji w tym mieście zatrzymali do kontroli kierującego osobowym nissanem mężczyznę. Podejrzenia policjantów wzbudziło zachowanie i wygląd mężczyzny – sprawiał wrażenie jakby był zmęczony albo pijany. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Podczas kontroli policjanci wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie potwierdziło przypuszczenia i jednocześnie zaskoczyło mundurowych. Okazało się, że 57-letni mężczyzna kierował mając prawie 3,5 promila. Został natychmiast zatrzymany, a samochód przekazano rodzinie. Zatrzymany 57-latek jest mieszkańcem sąsiedniej gminy. Odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat, a także obligatoryjnie zasądzona zostanie grzywna w wysokości co najmniej 5.000 złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów minimum na 3 lata.

KMP Zielona Góra

1

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.