Naraził córkę na niebezpieczeństwo

17 luty 2017
(1 głos)
Autor: 
Pixabay

Prokurator Rejonowy w Żarach skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 46-letniemu mężczyźnie, który 20 czerwca 2016 r. w Żarach naraził swoją córkę na niebezpieczeństwo doznania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Mężczyzna uderzył kierowanym przez siebie pojazdem typu quad w otwarte drzwi samochodu osobowego, które następnie uderzyły pokrzywdzoną, wskutek czego doznała obrażeń ciała w postaci stłuczenia przedramienia i nadgarstka oraz urazu szyi.

Ustalono również w toku postępowania, że oskarżony groził córce pozbawieniem życia.

Oskarżonemu grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

Prokuratura Okręgowa Zielona Góra

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.