Zniszczył auto siekierą. Zatrzymał go dzielnicowy (ZDJĘCIA)

17 luty 2017
(1 głos)

Sulechowski dzielnicowy zatrzymał mężczyznę, który kompletnie zniszczył samochód zaparkowany na jednej z ulic w Trzebiechowie. Mężczyzna posługiwał się siekierą.

Wczoraj/16.02/ dyżurny komisariatu Policji w Sulechowie otrzymał wezwanie na interwencję w Trzebiechowie. Z relacji osoby zgłaszającej, która była świadkiem zdarzenia wynikało, że na ulicy jakiś mężczyzna rozbija samochód siekierą. Gdy policjanci dojechali na miejsce zobaczyli tylko kompletnie zniszczony samochód. W pewnej odległości zauważyli także uciekającego mężczyznę z siekierą w ręce. Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany.

Okazało się, że to 38-letni mieszkaniec gminy Trzebiechów. 38-latek jest znany Policji i był już wcześniej notowany. Policjanci będą wyjaśnić przyczynę i okoliczności zniszczenia samochodu. Mężczyzna trafił do policyjnej izby zatrzymań. Po przesłuchaniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do nawet 5 lat pozbawienia wolności. Właściciel wstępnie oszacował straty na ponad 2 tysiące złotych.

KMP w Zielonej Górze

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.