Wypadek na torze motocrossowym. Nie żyje 9-latek (ZDJĘCIA)

19 luty 2017
(21 głosów)

W niedzielę, w miejscowości Olbrachcice (powiat Wschowa) około godz. 17.45 doszło do wypadku dwóch motorów crossowych. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 9-latek.

Do zdarzenia doszło na torze motocrossowym na Kaczych Dołach w Olbrachcicach koło Wschowy. Na miejscu policja i prokuratura prowadziła czynności wyjaśniające przyczynę tragedii. Ze wstępnych informacji wynika, że młody kierowca posiadał licencję motocrossową.

Drugi, 37-letni kierowca, trafił do szpitala.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.