Śmierć w płomieniach (ZDJĘCIA)

24 luty 2017
(1 głos)

W piątek doszło do dwóch tragicznych w skutkach pożarów, w wyniku których śmierć poniosły trzy osoby.

Informację o pierwszym pożarze otrzymaliśmy o godz. 4.00 nad ranem. W Jędrzychowicach (pow. Żary) doszło do pożaru opuszczonego domu mieszkalnego. Po przyjeździe zastępów Straży Pożarnej okazało się, że dach zawalił się. Po przeszukaniu znaleziono zwłoki mężczyzny. Na miejscu pracowało sześć zastępów straży, w tym PSP Żary i okoliczne OSP.

Po godz. 22.00 otrzymaliśmy informację, że w miejscowości Żagań pali się mieszkanie na pierwszym piętrze. Z lokalu ewakuowano dwie osoby, które mimo reanimacji zmarły oraz siedem osób z sąsiednich mieszkań. Na miejscu działa przez cały czas siedem zastępów straży pożarnej, PSP Żagań i okoliczne OSP.

TAGI
Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.