Prokurator wszczął śledztwo w sprawie ujawnienia zwłok kobiety

28 luty 2017
(1 głos)
Autor: 

W sobotę 25 lutego w kompleksie leśnym na terenie Zielonej Góry ujawniono częściowo zakopane zwłoki kobiety. Na miejscu ujawnienia zwłok pracowała ekipa dochodzeniowo śledcza pod nadzorem prokuratora. Udział w czynnościach wziął również lekarz - specjalista medycyny sądowej.

Tego samego dnia na polecenie i z udziałem prokuratora przeprowadzono szczegółowe oględziny połączone z sekcją zwłok zmarłej kobiety.

Wszystkie okoliczności poczynione do chwili obecnej wskazują, że śmierć kobiety była wynikiem zabójstwa.

Z uwagi na obecnie zaplanowane czynności w śledztwie prokuratura w Zielonej Górze nie udziela więcej informacji.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.