Krzyczał, że nienawidzi ludzi

16 maj 2017
(0 głosów)
Autor: 
Pixabay

W sobotę 13 maja  późnym wieczorem w Nowej Soli na os. Konstytucji młody mężczyzna wykrzykiwał, że nienawidzi ludzi, niszczył śmietniki, rozbijał butelki. Był pod wpływem alkoholu dlatego noc spędził w izbie wytrzeźwień.

- Około 22.30 nowosolska policja odebrała zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który zakłóca ciszę nocną i porządek na osiedlu. Jak się okazało 31-letni mieszkaniec Nowej Soli był pijany, agresywny i chciał się wyżyć kopiąc śmietniki, wyzywając ludzi, wykrzykując wulgaryzmy oraz rozbijając butelki na chodniku. Mężczyzna wszedł także do sklepu gdzie wszczął awanturę - mówi sierż. Justyna Sęczkowska rzecznik KPP w Nowej Soli.

Policjanci obezwładnili mężczyznę i odwieźli go na izbę wytrzeźwień w Zielonej Górze. Skierowano wniosek do sądu za popełnione wykroczenia. Sąd zdecyduje o wymiarze kary.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.