Udawał poszukiwanego brata

16 maj 2017
(0 głosów)
Autor: 
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świecku zatrzymali Polaka, który do kontroli przedstawił dokument brata.

W poniedziałek 15 maja w trakcie legitymowania 42-letniego obywatela RP., funkcjonariusze zorientowali się, że usiłuje on wprowadzić ich w błąd wykorzystując swoje podobieństwo do osoby, której zdjęcie zamieszczone było w dowodzie osobistym.

Zatrzymany mężczyzna przyznał się, że próbował przekroczyć granicę posługując się dokumentem swojego, młodszego o rok brata. Co ciekawe, dane brata figurowały w systemie, jako osoby poszukiwanej w celu zatrzymania. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu i dobrowolnie poddał karze grzywny w wysokości 1500 zł.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.