538 kilogramów krajanki tytoniowej (FILM)

17 maj 2017
(0 głosów)
Autor: 
Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Funkcjonariusze z Placówki w Zielonej Górze-Babimoście ujawnili i zatrzymali 538 kg krajanki tytoniowej.

Funkcjonariusze straży granicznej  w ramach prowadzonych działań, w jednej z miejscowości powiatu zielonogórskiego, ujawnili na terenie posesji należącej do 44- letniego obywatela Polski krajankę tytoniową bez polskich znaków akcyzy o łącznej wadze 538 kg. Szacunkowa wartość towaru to prawie 366.000 zł. Mężczyźnie za naruszenie przepisów kodeksu karno-skarbowego grozi bardzo wysoka grzywna.

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.