KOMUNIKAT POLICJI

17 maj 2017
(1 głos)
Autor: 

Gorzowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło 24 października 2016 roku na skrzyżowaniu ul. Matejki i ul. Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wlkp.

Policjanci Komisariatu I Policji w Gorzowie Wielkopolskim prowadzą czynności w sprawia zdarzenia drogowego, do którego doszło 24 października 2016 roku około godziny 12:30 na skrzyżowaniu ul. Matejki i ul. Skłodowskiej-Curie, w wyniku którego doszło do zderzenia dwóch aut. Policjanci poszukują naocznych świadków, którzy przebywali w rejonie zdarzenia przed przybyciem Policji i Pogotowia Ratunkowego i proszą o kontakt z Komisariatem Policji I w Gorzowie Wielkopolskim. (tel. 957 382 111).

 

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.