Kolizja w Zielonej Górze

17 maj 2017
(0 głosów)
Autor: 

W środę 17 maja około godz. 12.00 doszło do zderzenia osobówki z busem na ul. Łużyckiej w Zielonej Górze.

Zderzenie dwóch aut miało miejsce na wysokości centrum handlowego Francuska w Zielonej Górze. Kierowca osobówki Volkswagena Polo wyjeżdżał z ogrodów działkowych i zderzył się z jadącym w kierunku Zielonej Góry Volkswagenem Transporterem T4 .

W wyniku zderzenia kierowcy aut nie odnieśli obrażeń, choć kolizja wyglądała bardzo groźnie. Na miejscu zielonogórska policja bada przyczynę zdarzenia.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.