25-latka dźgnęła nożem brata. Był poszukiwany przez policję

04 lipiec 2017
(2 głosów)

W poniedziałek, 3 lipca do zielonogórskiego szpitala trafił 29-letni mężczyzna. Miał ranę ciętą brzucha.

Jak się okazało, 25-letnia siostra mężczyzny podczas rodzinnej awantury chwyciła za nóż i raniła brata. Zdarzenie miało miejsce około godz. 23.00. 

- Kobieta została zatrzymana i przebywa w policyjnej izbie zatrzymań - informuje nadkom. Małgorzata Stanisławska, KMP Zielona Góra. - Oboje byli trzeźwi. 29-latek był poszukiwany przez policję. 

Sylwia Malcher - Nowak, rzeczniczka prasowa szpitala poinformowała nas, że ranny mężczyzna po operacji  przebywa na oddziale chirurgii Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego w Zielonej Górze.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.