Odzyskano skradzione pojazdy

18 lipiec 2017
(0 głosów)
Autor: 

Funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku zatrzymali wjeżdżająca do Polski ciężarówkę, która przewoziła kradzione pojazdy, o wartości przekraczającej milion złotych.

W poniedziałek 17 lipca patrol funkcjonariuszy zatrzymał do kontroli, jadącą w kierunku Polski, ciężarówkę marki Renault Magnum wraz z naczepą, na litewskich numerach rejestracyjnych.

W trakcie kontroli naczepy funkcjonariusze ujawnili dwa traktory marki Deutz-Fahr, koparkę gąsienicową marki Komatsu oraz 12 rowerów firmy Scott. Chociaż pojazdy nie widniały jeszcze w Systemie Informacyjnym Schengen, ustalono, że zostały skradzione na terytorium Szwecji.

Kierowca, 43-letni obywatel Litwy został zatrzymany i przekazany funkcjonariuszom z Policji Landowej w Fürstenwalde. Wartość szacunkowa skradzionych pojazdów została określona na kwotę 1.200.000 zł.

Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.