Groźny wypadek w Gorzowie Wlkp. Tir zderzył się z osobówką

22 kwiecień 2016
(0 głosów)

Około godz. 12.00 w Gorzowie Wlkp, przy ul. Kasprzaka w ciągu DK22 doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Ranna została jedna osoba.

- Osobowy golf jechał od strony centrum w kierunku S3, natomiast ciężarówka jechała od Bolemina w stronę miasta. W pewnym momencie na wysokości zjazdu z ekspresówki, z niewiadomych przyczyn 24-letni kierowca zjechał na przeciwległy pas wprost pod nadjeżdżającą ciężarówkę - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Młody mężczyzna został zakleszczony w samochodzie osobowym. Strażacy musieli użyć ciężkiego sprzętu, aby uwolnić kierowcę golfa. 24-latek został przekazany pod opiekę pogotowia - ma prawdopodobnie złamaną miednicę.

Droga była zablokowana w obu kierunkach.

gorzowianin.com

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.