Dokonał rozboju i zabrał pokrzywdzonemu ... 2 piwa wartości 4 złotych

25 kwiecień 2016
(0 głosów)

Prokurator Rejonowy w Żarach skierował do sądu akt oskarżenia przeciwko 21 letniemu mężczyźnie, który 12 grudnia 2015 r. w Żarach bijąc rękoma i kopiąc pokrzywdzonego po całym ciele doprowadził go do stanu stanu bezbronności, a następnie zabrał mu... 2 piwa wartości 4 zł.

Tego samego dnia oskarżony wdarł się do mieszkania swojej matki i wbrew jej kilkakrotnemu żądaniu nie chciał opuścić mieszkania, a następnie wyrwał ze ściany rurę wodną, wyrwał i zniszczył blat ławy oraz połamał drzwi od pokoju powodując łączne straty na kwotę 500 zł.

Ten sam oskarżony 10 grudnia 2015 r. w Żarach uderzył pięścią w twarz oraz kilkakrotnie odepchnął pracownika ochrony sklepu w związku z podjętą przez niego interwencją zatrzymania oskarżonego po dokonaniu przez niego kradzieży sklepowej.

W trakcie tej interwencji oskarżony groził również pokrzywdzonemu pozbawieniem życia.

Oskarżonemu grozi kara pozbawienia wolności od 2 do 12 lat.

Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.