Śmiertelny wypadek w Gorzowie Wlkp

27 kwiecień 2016
(2 głosów)

Wczoraj w Gorzowie Wlkp przy ul. Poznańska doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

Około godz. 23.00 samochód osobowy, mazda zderzył się z samochodem ciężarowym MAN. Na miejscu śmierć poniósł kierowca osobówki.

Mazda jechała od strony Gorzowa, w pewnym momencie na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas i czołowo zderzyła się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Droga zablokowana była przez kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazd przez Karnin i przez ul. Strażacką.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.