Kolizja na rondzie w Żaganiu

29 kwiecień 2016
(1 głos)
Autor: 

W piątek, 29 kwietnia na największym rondzie w Żaganiu przewrócił się samochód ciężarowy.

Około godziny 7.30 na rondzie Czterech Pancernych w Żaganiu przewróciło się ciężarowe auto marki MAN przewożące drewno. Ruch przez kilka godzin był utrudniony, policja zorganizowała objazd. Na miejscu pracowały 4 zastępy straży pożarnej, żandarmeria wojskowa oraz policja. Kierowcy i pozostałym uczestnikom ruchu nic się nie stało.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.