Groźny wypadek na S3 (ZDJĘCIA)

29 kwiecień 2016
(0 głosów)

Około godziny 15:50 koło Raculi (powiat zielonogórski) na S3 na wysokości Stacji Orlen doszło do zderzenia auta osobowego z ciężarówką, droga zablokowana była około 3 godziny. Kierowca osobówki jest w szpitalu.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący audi jechał z Nowej Soli w kierunku Zielonej Góry. Prawdopodobnie zasłabł, i zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas. Najpierw zderzył się z suzuki, w którym uszkodził boczne lusterko a następnie wjechał pod nadjeżdżającego TIRa. Samochód ciężarowy próbował ominąć audi. W tym celu wjechał na drugi pas. Nie udało się jednak uniknąć zderzenia.

Przez prawie 3 godziny droga była zablokowana. Policja zorganizowała objazd przez Raculę, jednak wąskie ulice na osiedlu nie pozwoliły na płynny ruch pojazdów.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.