Wysadzili bankomat

18 listopad 2017
(6 głosów)
KPP Żary

W Lubsku nieznani sprawcy wysadzili bankomat i skradli pieniądze. Wydarzenie potwierdza podkom. Aneta Berestecka, oficer prasowy KPP Żary.

- Dziś w nocy mieszkańcy ulicy Wrocławskiej w Lubsku zostali wybudzeni ze snu silnym wybuchem - mówi rzecznik. - Jak się okazało nieznani sprawcy wysadzili bankomat w jednym z banków. Bankomat znajdował się w przedsionku, w wejściu do budynku. Złodzieje skradli umieszczone w maszynie pieniądze. W skutek wybuchu uszkodzona została ściana. Jednak nie ma na tyle silnych uszkodzeń, aby trzeba było ewakuować mieszkańców. 

Na miejscu trwają czynności policyjne. O zdarzeniu będziemy jeszcze informować.

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.