Ktoś zastrzelił wilka (UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIE)

16 grudzień 2017
(2 głosów)
Pixabay

W środę w okolicach Ośna Lubuskiego inspektorka OTOZ Animals natrafiła na zwłoki wilka z ranami postrzałowymi.

Nie wiadomo kto zastrzelił zwierzę. Sprawa została zgłoszona na policję.

Wszystko działo się w środę 13 grudnia w okolicach Ośna Lubuskiego. Inspektorka Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals szukała zaginionego psa. Nad rzeką znalazła zwłoki zwierzęcia z ranami postrzałowymi.

Okazało się, że zastrzelone zwierzę to wilk. Sprawa została zgłoszona na policję, a ciało wilka zostało zabezpieczone. Sekcja zwłok ma wykazać dokładną przyczynę śmierci.

- Czy zostało bezlitośnie zastrzelone zwierzę będące pod ścisłą ochroną?! Kto mógł tego dokonać? Poszukiwania sprawcy trwają! Wystąpiliśmy również do gminy o wykaz zarejestrowanych polowań na ich terenie w okresie listopad-grudzień – czytamy w komunikacie OTOZ Animals.

Obrońcy zwierząt podkreślają, że w okolicy Ośna Lubuskiego grasuje najprawdopodobniej kłusownik i apelują do mieszkańców o pilnowanie swoich psów, zwłaszcza na spacerach.

Źródło: gorzowianin.com, fot. OTOZ Animals

10924

Katarzyna Mayer Bzowa

Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

 

Top

stat4u

Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszego portalu bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.